Szanowni Państwo,

16 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego!
W konkursie o dotacje do 8 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2018 roku i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2018 roku mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów), w tym OSP, a także miejskie i gminne domy kultury, powiatowe, miejskie i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych z miejscowości do 20 000 mieszkańców.
Celem konkursu jest wsparcie projektów, których podstawą ma być rozwój u młodych ludzi (w wieku 13-19 lat, z miast i wsi do 20 tysięcy mieszkańców) umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Termin składania wniosków mija 25 października 2017 roku, o godzinie 12.00. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdują się na stronie www.rownacszasne.pl
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
Prosimy również o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych, a także domów kultury i bibliotek.
Więcej informacji i rejestracja na szkolenia na stronie www.rownacszanse.pl.
Zapraszamy do kontaktu z Regionalnym Partnerem – Stowarzyszeniem Instytut Zachodni.
W każdy wtorek i czwartek pod numerem 784 878 240 w godzinach 13.00-17.00 do Państwa dyspozycji pozostaje infolinia.
Na bieżąco służymy pomocą pod adresem mailowym rownacszanse@siz.poznan.pl .

Z poważaniem,
Natalia Gniatczyk-Kuczyńska

Aktualności
Trampolina