OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACOWNIKA SOCJALNEGO
W PROJEKCIE „LEPSZE JUTRO II” w ramach Zadania 3. Integracja Społeczna.

Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych w zielonej Górze ogłasza nabór na stanowisko:
PRACOWNIKA SOCJALNEGO

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę na 1/2 etatu.

WYMAGANIA:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. niekaralność,
  4. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  5. wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z art. 116 oraz art. 156 ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 r.(t.j. Dz.U.2017.1769  z późn. zm.)

WYMAGANIA DODATKOWE:

  1. umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów z zakresu ustaw:
  • o pomocy społecznej,
  • o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy,
  • o ochronie zdrowia psychicznego,
  • o przeciwdziałaniu przemocy,
  • innych ustaw i rozporządzeń związanych z realizacją zadań pomocy społecznej,
  • kodeksu postępowania administracyjnego,
  1. umiejętność pracy w zespole,
  2. umiejętność skutecznej komunikacji,
  3. kreatywność,
  4. umiejętność dobrej organizacji pracy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Prowadzenie wywiadów z uczestnikami projektu.
  2. Opracowywanie diagnoz i opinii dotyczących zakwalifikowania uczestników do projektu.
  3. Wspieranie opiekunów Punktów Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w planowaniu i realizacji działań reintegracyjnych w Punktach AS-Z.
  4. Okresowa ewaluacja przebiegu procesu reintegracji społeczno-zawodowej uczestników.
  5. Współpraca z kadrą projektu.

WYMAGANE  DOKUMENTY:

  1. list motywacyjny,
  2. życiorys (CV),
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg zatrudnienia,
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego zgodnie z art. 13 i art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy przesłać w terminie do 5 sierpnia 2021 r..  na adres:
ZWIĄZEK LUBUSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ul. Zacisze 17 pok. 2 Zielona Góra 65-775, lub
na adres mailowy: zlop.biuro@gmail.com  lub złożyć osobiście w biurze ZLOP.

Oferty, które wpłyną  po terminie nie będą rozpatrywane.
Z kandydatami spełniającymi wymagania zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.